Субота, 21.04.2018, 22:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 6 » Турнір з волейболу присвячений пам’яті Андрія Магдича
10:34
Турнір з волейболу присвячений пам’яті Андрія Магдича

Турнір з волейболу, присвячений пам’яті Андрія Магдича відбувся 03 грудня 2017 року в спортивному залі НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей ім. Юрія Коваля».

До Лановець, щоб визначити рівень фізичної і технічної підготовленості та «посперечатись» між собою у волейбольних баталіях, завітали команди  з с. Вишгородок, с. Борсуки, «Освіта» м. Ланівці, Лановецька РК ДЮСШ, ДСНС м. Ланівці та «Ланівці»  м. Ланівці.

Із самого ранку аж до 16:00 год. на ігровому майданчику тривали справжні спортивні поєдинки. Турнір зібрав чимало вболівальників волейболу, які з ентузіазмом підтримували команди, а ті відповідали за підтримку гарною згуртованою грою.

Та ось і фінал, до якого вийшли спортивні колективи «Ланівці» м. Ланівці та Лановецька РК ДЮСШ. Після напруженої фінальної зустрічі, у якій команди йшли «нога в ногу», перемогу виборола команда «Ланівці», яка й стала переможцем турніру. Друге місце здобула, відповідно команда Лановецька РК ДЮСШ, а третє – завоювала команда с. Борсуки.

Кращими гравцями турніру визнано Волощука Ярослава («Ланівці»), Пальчика Володимира (Лановецька РК ДЮСШ) та Пальчика Віталія (с. Борсуки)

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами та грошовими призами від організатора турніру – відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації, а команди-учасниці отримали грамоти за участь у турнірі.

Переглядів: 66 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0