Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Грудень » 18 » Турнір з волейболу пам’яті Андрія Магдича
10:41
Турнір з волейболу пам’яті Андрія Магдича

Турнір з волейболу пам’яті Андрія Магдича відбувся 16 грудня 2018 року в спортивному залі Лановецької ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів ім. Юрія Коваля.

Участь в змаганнях взяла команда села Вишгородок, команда Лановецької ОТГ (юнаки), команда Лановецької ОТГ (дорослі).

Традиційно змагання розпочались з виконання державного гімну.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації                  Роман Зубрицький та син Андрія Магдича привітали учасників змагань, побажали перемоги кожному, яскравих вражень та емоцій гравцям та вболівальникам.

Із самого ранку на ігровому майданчику тривали справжні спортивні поєдинки. Турнір зібрав чимало вболівальників волейболу, які з ентузіазмом підтримували команди, а ті відповідали за підтримку гарною згуртованою грою.

Після трьох напружених ігор перемогу здобула команда Лановецької ОТГ (юнаки), друге місце посіла команда села Вишгородок та третє місце здобула команда Лановецької ОТГ (дорослі).

Команда-переможець нагороджена іменним перехідним кубком, призери кубками, грамотами, медалями від відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації.

Переглядів: 28 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0