Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 102

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Неділя, 17.02.2019, 08:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 19 » Районний конкурс «Вода – це життя»
17:10
Районний конкурс «Вода – це життя»

15 лютого 2018 року проведено районний конкурс «Вода – це життя», на який було представлено роботи учнів закладів загальної середньої освіти  Лановецького   району в  2-х вікових категоріях (учні 6-12 років та 13-18 років) у номінаціях: «Малюнок»- 58 робіт, «Фотографія, відео» - 18 робіт.

За рішенням журі переможцями стали:

1) у  номінації «Малюнок»:

- вікова категорія учнів 6-12 років:

 І місце – Меньок Андрій, учень 6-А класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Ю.Коваля;

ІІ місце – Сувалко Мар’яна, учениця Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Ю.Коваля;

- Нечай Назар, учень 6-Б класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Ю.Коваля;

- Процюк Артур, учень Ванжулівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Суховінська Наталія, учениця Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ місце – Рачковський Олександр, учень Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Романська Вікторія, учениця Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Новосад Дмитро, учень Ванжулівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

-Кузьменюк Аліна, учениця Якимівської філії Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Глушко Владислав, учень Верещаківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

- вікова категорія учнів 13-18 років:

І місце – Бублієнко Юлія, учениця 11-А класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Ю.Коваля;

ІІ місце – Березюк Андріана, учениця Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Гудун Богдана, учениця Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІІ місце – Демчук Аліна, учениця Вишгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Кондратюк Аліна, учениця 9-А класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Ю.Коваля;

- Костак Каріна, учениця Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2) у  номінації «Фотографія»:

- вікова категорія учнів 6-12 років:

І місце – Шиптицький Михайло, учень Москалівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- вікова категорія учнів 13-18 років:

І місце – Березюк Андріана, учениця Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІ місце – учні 9 класу Загірцівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Клим Андрій, учень Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2) у  номінації «Відео»:

І місце – Клим Андрій, учень Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Горошко Степан Михайлович та Онищук Дмитро Олександрович – учні Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Гаврилюк Ольга Сергіївна, вчитель Іванковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

Переглядів: 299 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019