Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Понеділок, 09.12.2019, 20:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Районний конкурс "КЛАСНИЙ КЕРІВНИК РОКУ"
12:01
Районний конкурс "КЛАСНИЙ КЕРІВНИК РОКУ"

 

Н А К А З

від 12 жовтня 2015 року                                                                       № 220-од                

Про проведення в районі  Всеукраїнського

конкурсу – “Класний керівник року” у 2015 році

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 21.09.2015 року №962 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у       2015 році» та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011     № 1459 “Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс – “Класний керівник року”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2012 за           № 27/20340, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 01.10.2015  №274 «Про проведення в області Всеукраїнського конкурсу – «Класний керівник року», з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу, поширення та впровадження в практику виховної діяльності педагогічних працівників кращого досвіду роботи класних керівників, ефективних форм і методів, інноваційних технологій виховання особистості

НАКАЗУЮ:

        1. Провести 27 жовтня 2015 року І тур (заочний) Всеукраїнського конкурсу  «Класний керівник року» у таких номінаціях:

- «Класні керівники 5-7 класів»;

- «Класні керівники 8-9 класів»;

- «Класні керівники 10-11 класів».

2. Затвердити  склад   організаційного  комітету (додаток 1)  і  журі (додаток 2) районного туру Конкурсу.

3. При організації та проведенні Конкурсу керуватися Положенням про  Всеукраїнський  конкурс  «Класний керівник  року» та Умовами проведення районного туру (додатки 3,4). 

        4. Надіслати до 10 листопада  2015 року звіти оргкомітетів про підсумки            І туру Конкурсу, заявки на участь переможців у ІІ турі Конкурсу разом з матеріалами,  визначеними Умовами проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року» в оргкомітет обласного етапу Конкурсу за адресою (ТОКІППО, вул. Громницького,1, м.Тернопіль).

         5.Лановецькому районному методичному кабінету (ПАЛАМАРЧУК В.І.) здійснити організаційно-методичне забезпечення підготовки та проведення              І (районного) туру, направлення матеріалів переможців на обласний етап Всеукраїнського туру Конкурсу.

   6.   Контроль за виконанням наказу доручити завідувачу сектору з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації              ЗУБРИЦЬКОМУ Р.Й.

Начальник відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації                                          О.І. ХОДАНОВИЧ

           Р.Й.Зубрицький

В.І. Паламарчук

Т.А.Паньків

О.В.Дашковська

Додаток №4

до наказу відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

від 12.10.2015 №220-од

 

Умови  проведення районного туру Всеукраїнського  конкурсу

«Класний керівник року» в 2015 році.

І.  Загальні положення.

Районний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» (далі Конкурс) проводиться у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 р. № 1459 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року», Інструктивно-методичними матеріалами щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році інституту модернізації змісту освіти від 29.09.2015 року № 2.1/10-333 та з метою сприяння зростанню ролі класного керівника і його статусу як компетентного педагога ХХІ століття.

Районний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» проводить відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Лановецьким РМК.

 

ІІ. Порядок і терміни проведення.

1. Конкурс проводиться з 01 жовтня по 30 листопада.

2. Конкурс передбачає два тури:

– районний (І) – 27 жовтня 2015 року, за результатами якого визначаються три переможці;

– обласний (ІІ) – з 10 по 30 листопада, за результатами якого визначаються три переможці.

3.      Районний  тур конкурсу (заочний) організовується у  таких номінаціях:

- «Класні керівники 5-7 класів»;

- «Класні керівники 8-9 класів»;

- «Класні керівники 10-11 класів».

6.   Для організації та методичного забезпечення проведення районного туру Конкурсу відділом освіти, молоді та спорту створюються районний  оргкомітет та журі, який здійснює координацію підготовки та проведення Конкурсу.

7..  Результати проведення І етапу Конкурсу оформляються протоколами засідання журі, які підписують голова, відповідальний секретар та всі члени журі.

ІІІ. Учасники Конкурсу.

У Конкурсі на добровільних засадах беруть участь педагогічні працівники за основним місцем роботи незалежно від віку, які мають відповідну фахову освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, у трьох номінаціях:

–    класні керівники 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності;

–    класні керівники 8-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності;

– класні керівники 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності;

ІV. Підготовка та проведення  районного туру Конкурсу.

1. На заочний етап районного туру загальноосвітні навчальні заклади не пізніше  23 жовтня 2015 року  надсилають районному організаційному комітету такі матеріали:

 •  особисту заяву  учасника  заочного етапу районного туру Конкурсу на ім’я голови оргкомітету (додаток №1);
 • анкету учасника Конкурсу(додаток №2);

–    лист-подання на учасника районного туру Конкурсу навчального закладу з висновком щодо професійної діяльності конкурсанта (обсяг – до одної друкованої сторінки);

 •  висновок адміністрації закладу про педагогічну та методичну діяльність учасника Конкурсу;
  • матеріали учасників конкурсу (не більше трьох робіт). Матеріали учасника повинні містити: опис виховної системи класу з повним розкриттям її компонентів. Виховна система представляється описово та у вигляді моделі; опис власного педагогічного досвіду, у якому розкрито авторські ідеї щодо переходу від окремих напрямів виховання до проектування виховної системи, розроблення цільових програм та проектів. Обґрунтовано цілеспрямоване і професійне управління виховним процесом, що передбачає вивчення учнів, психолого-педагогічне діагностування, підпорядковане меті виховання і здійсненню виховного впливу, об’єктивне оцінювання результатів виховної діяльності. Описано організацію виховної роботи за програмою виховання для окремого класу з урахуванням індивідуально-педагогічних можливостей педагогів і батьків, результатів вивчення рівнів фізичного, соціального, психічного та духовного розвитку учнів; презентацію власного педагогічного досвіду; розробки виховних справ (3-4 заняття), що розкривають специфіку системи роботи класного керівника над проблемою,сучасні підходи до організації виховного процесу в класі тощо; фотоматеріали (4-5 сюжетних фото-,відео); перелік публікацій класного керівника.

2.   На заочний етап районного туру Конкурсу матеріали надсилаються з приміткою «На районний тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» на адресу Лановецького РМК.

3.Реєстрація учасників І туру конкурсу здійснюється за наявності матеріалів, визначених пунктом 1).

4.   Конкурсні матеріали подаються у письмовій формі в одному примірнику державною мовою на паперових та електронних носіях (формат  А-4, шрифт TNR, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5;  верхнє і нижнє поля – 20 мм, ліве – 20-30 мм, праве – 10 мм). Презентації подаються тільки на електронних носіях. Матеріали подані на Конкурс, не повертаються.

5. За результатами оцінювання представлених конкурсних матеріалів на заочний етап обласного туру Конкурсу  визначається по 5 конкурсантів в кожній номінації для проходження очного етапу обласного туру Конкурсу.

 1.  Критерії оцінювання конкурсних матеріалів  заочного етапу районного туру Конкурсу здійснюється за такими параметрами:
 •  актуальність обраної проблеми;
 •  цілісність опису виховної системи;
 •  ефективність виховної системи як способу організації життєдіяльності учнівського колективу;
 •  доцільність та ефективність використання сучасних педагогічних технологій;
 •  впровадження інноваційних форм та методів діяльності класного керівника, вихователя, їх практична спрямованість;
 •  методична та практична цінність наданих матеріалів.

V. Визначення переможців і лауреатів обласного туру Конкурсу,  відзначення учасників.

1.   Переможцями обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у кожній з номінацій є учасники, які набрали за результатами ІІ туру (заочного і очного етапів) найбільшу кількість балів.

2. Лауреатами Конкурсу в кожній номінації вважаються учасники, які за результатами ІІ туру увійшли до п’ятірки найкращих.

3.   Переможці обласного туру Конкурсу відзначаються грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.

4.   Лауреати обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» відзначаються дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та подарунками.

5.   Матеріали з досвіду роботи переможців будуть надруковані на сторінках педагогічної преси, на веб-сайтах департаменту освіти і науки та ТОКІППО..

Переглядів: 475 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019