Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Понеділок, 10.12.2018, 16:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 14 » «Не залиши свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята»
10:01
«Не залиши свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята»

В залі комунальної установи «Лановецький РМК» 12 грудня 2017 року відбувся районний етап конкурсу дитячого малюнка «Не залиши свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята». Конкурс проводився з метою виховання патріотизму підростаючого покоління, утвердження ідеї розбудови незалежної України, вшанування героїчних звитяг учасників антитерористичної операції, надання дітям можливості реалізації творчих здібностей та підтримки обдарованої молоді району.

Участь у конкурсі взяли 42 дитини.

Визначення переможців Конкурсу здійснювалося журі, до складу якого входили:

- КУШНІР Ігор Ярославович - директор Ванжулівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- ЯЦУЛА Олег В’ячеславович - вчитель образотворчого мистецтва Лановецької ЗОШ                            І-ІІІ ступенів № 2;

- ГУДЗЬ Лариса Григорівна - вчитель образотворчого мистецтва НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів-ліцей ім. Юрія Коваля;

- ПАНЬКІВ Тетяна Анатоліївна - методист КУ «Лановецький РМК».

Перед учасниками були вимоги щодо оформлення конкурсних робіт, а саме:

- формат малюнка А-3;

- відповідність тематиці;

- естетичне оформлення;

- стиль і техніка виконання.

Журі визначали переможців за віковими категоріями:

молодша вікова група – учні 1-6 класів;

старша вікова група – 7-11 класів.

Після перегляду усіх робіт, місця розподілили наступним чином:

- молодша вікова група:

І місце – Рамська Ангеліна (НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.-ліцей ім. Ю. Коваля»,             6 клас);

ІІ місце – Севастянова Анастасія (Лановецький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості, 3 клас);

ІІІ місце – Рабцун Дмитро (Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів 4 клас);

ІV місце – Суховінська Наталія (Лопушненська ЗОШ І-ІІ ступенів, 6 клас), Зайцева Сніжана (Лановецький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості, 3 клас), Паранюк Назар (Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 4 клас);

V місце – Усік Зоряна (Юськовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 клас), Бодань Вероніка (Загірцівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 4 клас); Меньок Андрій (НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.-ліцей ім. Ю. Коваля», 6 клас), Калітон Дарина (Лановецький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості, 3 клас);

VІ місце – Шуляк Дмитро (Москалівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 3 клас), Дячук Юліана (Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 6 клас), Данильчук Влад (Лановецький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості, 3 клас), Валовнік Іванна (Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 5 клас);

VІІ місце – Казмірчук Зоряна (Юськовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 клас),                     Поставчук Аліна (Лопушненська ЗОШ І-ІІ ступенів, 6 клас), Рижак Вікторія (Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 3 клас), Новосад Дмитро (Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 4 клас);

VIII місце – Іванковецька ЗОШ І-ІІ ступенів, 12 робіт.

- старша вікова група:

І місце – Костюк Каріна (Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, 9 клас);

ІІ місце -  Демчук Аліна (Вишгородоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 клас);

ІІІ місце – Кондратюк Аліна (НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.-ліцей ім. Ю. Коваля»,           9 клас); 

ІV місце – Мельничук Ірина (Загірцівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 7 клас);

V місце – Гутей Іванна (Москалівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 7 клас), Охримчук Інна (НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.-ліцей ім. Ю. Коваля», 7 клас), Довгалюк Соломія (Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 клас), Карпюк Аліна (Юськовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 клас);

VІ місце – Філіп’юк Ангеліна (Загірцівська ЗОШ І-ІІ ступенів, 9 клас),                          Четвертак Анастасія (НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.-ліцей ім. Ю. Коваля», 7 клас), Деменчук Яна (Юськовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, 9 клас), Охримчук Тетяна (НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.-ліцей ім. Ю. Коваля», 8 клас).

Другий етап – обласний, проводитиметься виставка творчих робіт переможців Конкурсу 18 грудня.

Всім учасникам дякуємо за роботу!!!

 

Переглядів: 79 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018