Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Понеділок, 09.12.2019, 20:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Легка атлетика серед дітей
11:44
Легка атлетика серед дітей

              

 30 вересня 2015 року на стадіоні м.Ланівці Лановецька РК ДЮСШ провела  першість  району з легкої атлетики серед дітей 2000-2001 р.н., 2002 р.н. і молодших. На дистанції 100 м у групі юнаків (2000-2001 р.н.) учень Білозірської ЗОШ Олександр Довгалюк  зайняв I місце, Андрій Федорук (Москалівська ЗОШ) – ІІ місце, Петро Шимко (Білозірська ЗОШ) – ІІІ місце.  

Серед дівчат (2000-2001 р.н.) І-ІІІ місця розподілили між собою  Катерина Поріцька та Ірина Козачок  (НВК Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей) та Яна Кондратюк (Нападівська ЗОШ).

              На дистанції 400 м юнаки (2000-2001 р.н.) переміг Олександр Довгалюк (Білозірська ЗОШ), ІІ-місце Андрій Федорук (Москалівська ЗОШ), ІІІ-місце Ігор Кривогубець  (Нападівська ЗОШ). На такій же дистанції серед дівчат першою була учениця Буглівської ЗОШ – Діана Процюк, другою прибігла Аліна Кравчук (НВК Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей), а третє місце посіла - Яна Кондратюк  ( Нападівська ЗОШ).

              На дистанції 1500 м серед юнаків  (2000-2001 р.н.)    Василь Дуляк  (НВК Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей) – І місце, Дмитро Градобик (Борщівська ЗОШ) – ІІ місце, Володимир Шибистий (Нападівська ЗОШ) – ІІІ місце. Серед дівчат 1500 м перемогла Рихель Вікторія (Буглівська ЗОШ), а другою фінішувала Мирослава Гродська (Борсуківська ЗОШ).

              На дистанції 100 м у групі юнаків 2002 р.н і молодших, учень Борсуківської ЗОШ Віктор Кадул виборов І-місце, Назар Огродовий (Іванковецька ЗОШ) зайняв ІІ-місце , а Артур Гродський (Борсуківської ЗОШ) посів ІІІ-місце. Дівчата на тій же дистанції І-місце – Тетяна Барва (Борсуківської ЗОШ), ІІ-ІІІ місце між собою розділили Діана Зайцева (Вишгородоцька ЗОШ) та Анастасія Лунгул (НВК Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей).

              На дистанції 400 м серед юнаків 2002 р.н. і молодших Назар Огродовий (Іванковецька ЗОШ) був першим, Олександр Осипчук (Іванковецька ЗОШ) фінішував  другим, а третє місце посів Степан Янчук (Передмірська ЗОШ). Серед дівчат Діана Смолій (В.Куськовецька ЗОШ) – І місце, ІІ- місце Тетяна Барва (Борщівська ЗОШ), ІІІ-місце Безбах Вікторія (Юськовецька ЗОШ).

               Серед дівчат 2002 р.н. і молодших на дистанції 1500 м Софія Куза (Борсуківської ЗОШ) – перше місце, Вікторія Бульба (Москалівська ЗОШ) – друге місце, а Ірина Кравчук (Передмірська ЗОШ) – третє місце.

               Приємно відзначити, що у штовхані ядра у групі юнаків 2000-2001 р.н. кращий результат показав Артем Солонина, друге місце посів Денис Волянюк (Борсуківської ЗОШ), третє місце – Олександр Довгалюк (Білозірська ЗОШ). Серед дівчат 2000-2001 р.н. Богдана Селезньова (Білозірська ЗОШ)- І місце, а ІІ-ІІІ місце між собою розділили Наталя Богачук та Діана Процюк  (Буглівська ЗОШ). Перше місце серед дівчат 2002 р.н. і молодших зайняла Софія Куза (Борсуківської ЗОШ).

Переглядів: 173 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019