Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Середа, 20.11.2019, 04:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 13 » Конкурс  «Примусове переселення у спогадах моїх предків»
11:31
Конкурс  «Примусове переселення у спогадах моїх предків»

      У листопаді 2018 року серед школярів Лановецького району проведено конкурс  «Примусове переселення у спогадах моїх предків», на який було представлено роботи учнів закладів загальної середньої освіти  у номінаціях:  есе, нарис, вірш («Лемківська сторінка в історії Тернопілля»), твори декоративно-ужиткового мистецтва («Лемківська скриня»), (художнє різьблення по дереву, витинанка, вишивка, народна та сувенірна іграшка, писанкарство, вироби з соломки, бісеру, флористика та вироби з природного матеріалу).

Детально ознайомившись з кожною роботою, журі визначило переможців:

 1) у номінації ««Есе, нарис, вірш»:

 І місце – НЕГОДУ Катерину, ученицю 10 класу Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів за роботу «Примусове переселення в пам’яті наших предків»;

 ІІ місце – ГРУДЕЦЬКОГО Максима, учня 9 класу Вишгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів за есе «Внуки будуть пам’ятати»;

ІІІ місце – Дяченко Олесю, ученицю 8 класу Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за поезію «Народ ніхто ще не здолав»;

2) у номінації «Твори декоративно-ужиткового мистецтва»:

І місце –ТРОФИМЧУКА Олега, учня 9 класу Іванковецької ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Фляга», виконану у тригранно-виїмчастому різьбленні по дереву (керівник М.Х.ПАЛАМАРЧУК);

ІІ місце – ЛОБУНЬ Віту, ученицю 7 класу Ванжулівської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Серветка», виконану у техніці лічильної гладі і мережки (керівник А.В.РЕМЕЗЮК);

ІІ місце – БУДНІКА Сергія, учня 9 класу Чайчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Свічник», виконану у техніці токарних робіт з оздобленням, різьбленням (керівник С.М. МИХАЛЬСЬКИЙ);

ІІІ місце – СУХОВІНСЬКУ Наталію , ученицю 7 класу Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Витинанка», виконану у техніці вирізування по паперу (керівник Л.В.ВОЗНИЙ);

ІІІ місце – Зелінського Данила, учня 8 класу Лопушненської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Писанка-калаталка», виконану у техніці виготовлення дитячої іграшки з природного матеріалу (керівник Л.В.ВОЗНИЙ).

Вітаємо переможців!!!

Переглядів: 113 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019