Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Середа, 20.11.2019, 05:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Лютий » 26 » ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ - 2019
11:05
ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ - 2019

22 лютого 2019 року на базі комунальної установи «Лановецький РМК» проведено районний етап XІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2019». До участі в олімпіаді запрошувалися учні 2-6 класів закладів загальної середньої освіти району, які вивчають курс «Основи християнської етики».

Учням 2-4 класів було запропоновано підготувати творчу роботу (малюнок, аплікацію тощо), у якій зобразити історію зі сторінок Біблії, що яскраво демонструє дотримання Богом свого слова.

Учні 5-6 класів досліджували Святе Письмо на тему: «… Слово Боже живе й діяльне, гостріше від усякого двосічного меча…».

 

За рішенням журі (Протокол №3 спільного засідання оргкомітету та  журі районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади «Юні знавці Біблії» від 22 лютого 2019 року) переможцями та призерами районного етапу олімпіади є учні:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня

Школа

Вчитель

2

Гран - прі

Бобко Даміан

Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Батовська Лариса Федорівна

2

І

Цалик Денис

Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Савчук Світлана Іванівна

2

ІІ

Притула Уляна

Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Гуменюк Ольга Дмитрівна

2

ІІІ

Гунько  Роман

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Андрощук Зоя Іванівна

3

І

Яцюк Юлія

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Андрощук Зоя Іванівна

3

ІІ

Гунько Наталія

Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Савчук Світлана Іванівна

3

ІІІ

Федчук Ірина

 

Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Савчук Світлана Іванівна

3

ІІІ

Дацик Володимир

Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Батовська Лариса Федорівна

4

І

Цалик Христина

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Андрощук Зоя Іванівна

4

ІІ

Цалик Назарій

Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Савчук Світлана Іванівна

4

ІІ

Довгалюк Оксана

Москалівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Волощук Орися Миколаївна

4

ІІІ

Гойдало Назарій

Лопушненська ЗОШ І-ІІ ступенів

Зелінська Галина Володимирівна

4

ІІІ

Кушлаба Діана

Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Савчук Світлана Іванівна

5

І

Дячук Анастасія

Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Батовська Лариса Федорівна

5

ІІ

Незбрицька Христина

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Андрощук Зоя Іванівна

5

ІІ

Яремко Роман

Лопушненська ЗОШ І-ІІ ступенів

Зелінська Галина Володимирівна

5

ІІІ

Ліснича Софія

Вишгородоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Комінко Ілона Віталіївна

6

І

Андрощук Анастасія

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Андрощук Зоя Іванівна

6

ІІ

Бригадир Іван

Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Гуменюк Ольга Дмитрівна

 

 

Переглядів: 155 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019