Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Четвер, 23.11.2017, 00:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 24 » Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017
15:40
Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017

24 травня 2017 року з метою підтримки інтелектуально здібної та обдарованої молоді району було проведено  районний форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017» .

Грамотами та грошовими преміями нагороджено кращих учнів, які гідно представляли наш район та Борсуківську сільську раду на обласних предметних олімпіадах та обласному конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Подяки вручав голова районної державної адміністрації Юліан Іванович Сірант, голова Борсуківської сільської ради Іван Володимирович Друзь та заступник голови Лановецької районної ради Гресик Віталій Леонідович.

Виступила з привітальним словом та вручила грамоти педагогам району , які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та Малої Академії наук начальник відділу освіти, молоді та спорту Лановецької райдержадміністрації  Ходанович Оксана Іванівна.

 

Вагомим доповненням до вітань номінантів були музичні дарунки у виконанні учнів НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля» Світлани Йордовської, Яни Вознюк та Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Олени Черній, Анастасії Горобець, Анжели Бондар та Ольги Сірої.

Від усіх номінантів подякували батькам та вчителям Партика Софія та Демчук Владлен.

 

Список

переможців ІІ (обласного) та ІІІ (Всеукраїнського) етапів

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

у 2016-2017 навчальному році

1. ПРОЦЬ Уляна              – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                             (диплом ІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  та диплом 

                                             ІІІ ступеня в ІІІ (Всеукраїнському) етапів Конкурсу,

                                             секція «Журналістика», керівник Матевощук Л.Ю.)

2. ПОГРАНИЧНА Юлія – учениця 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                            (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                            секція «Психологія», керівник Матевощук І.П.)

3. ВИГОННИЙ Віталій  – учень 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                            (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                           секція «Астрономія та астрофізика, керівник КнольМ.А.)

4. СУВАЛКО Світлана   – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                           (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                          секція «Зарубіжна література», керівник Матевощук Л.Ю.)

5. ВОВК Богдана             – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                            (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                         секція «Зарубіжна література», керівник Матевощук Л.Ю.)

6. БОБЕЛЮК Вікторія   учениця 8 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                           (диплом ІІІ ступеня  в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                          секція «Краєзнавство», керівник Матевощук І.П.)

7.ДЕНИСЮК Мар’яна   учениця 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                           (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                           секція «Філологія», керівник Кноль М.А.)

8. ІВАСЬКІВ Назар        учень 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

                                           (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,

                                           секція «Екологія», керівник Кноль М.А.)

Список

переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін у 2016-2017 навчальному році

 

1. ФУРМАН Ангеліна  – учениця 10 класу НВК «Лановецька загальноосвітня

                                           школа № 1 І-ІІІ ступенів – ліцей імені Юрія Коваля»

                              (диплом І ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад 

                              з правознавства, керівник Близнюк Н.А.)

2. СОЛТИС Денис        – учень 9 класу Вишгородоцької загальноосвітньої

                                           школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з трудового навчання, керівник

                                                   Грудецький М.В.)

3. ГАВРИШКО Ірина   – учениця 8 класу НВК «Лановецька загальноосвітня

                                           школа № 1 І-ІІІ ступенів - ліцей імені Юрія Коваля»

                              (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад 

                                          з української мови і літератури, керівник Гречанюк С.М.)

4.ГУЛА Інна                  – учениця  11 класу Вишгородоцької загальноосвітньої

                                           школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) 

                                           етапі  олімпіад  з української мови і літератури,

                                           керівник Петровська Л.П.)

5. ХОДАНОВИЧ Дарина – учениця 9 класу НВК «Лановецька загальноосвітня

                               школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля»

                               (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад 

                               з правознавства, керівник Близнюк Н.А.)

6. КОЗИРА Софія         – учениця  8 класу НВК «Лановецька загальноосвітня

                                           школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля»;

                              (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад

                               з математики, керівник Козира В.Р.)

7 СИДОРУК Михайло – учень  9 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа

                                          №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля";

                                          (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з

                                          географії, керівник Шуманська І.О.)

8 ПРОЦЬ Уляна            – учениця 11 класу Лановецької загальноосвітньої школи

                                           І-ІІІ ступенів № 2   (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з біології, керівник Казюка С.Я.)

9СОБКО Наталія         –  учениця 8 класу Снігурівської загальноосвітньої школи

                                           І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з хімії, керівник Бельма Л.І.)

10.ІРЗА Вікторія          – учениця 11 класу Буглівської загальноосвітньої школи

                                           І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з екології, керівник Коломієць Л.П.)

11ДЕМЧУК Владлен     – учень 11 класу Лановецької загальноосвітньої школи

                                          І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з інформаційних технологій,

                                           керівник Пасічник А.М.)

12.БАЗАН Тетяна         – учениця 11 класу Снігурівської загальноосвітньої школи

                                           І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з економіки, керівник Васючка З.С.)

13. ЛОЗІЦЬКА Дарія-Василина – учениця 7 класу Передмірської загальноосвітньої

                                           школи І-ІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з математики, керівник Волохата О.Я.)

14.СІВЕРСЬКИЙ Назарій  –  учень 9 класу Синовецької загальноосвітньої школи

                                           І-ІІ ступенів   (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з фізики, керівник Горда Г.А.)

15.ТИМОШЕНКО Роман   – учень 8 класу Борсуківської загальноосвітньої школи

                                           І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з фізики, керівник Тимошенко О.М.)

16.ПАРТИКА Софія      –  учениця 9 класу Борсуківської загальноосвітньої школи

                                            І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)

                                           етапі  олімпіад з хімії, керівник Онищук В.І.)

 

Переглядів: 81 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2017