Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 27 » Чергові перемоги наших біатлоністів
11:17
Чергові перемоги наших біатлоністів

На спортивній базі в Підгородньому Тернопільського району 17-18 лютого 2018 року проходила першість області з біатлону і лижних перегонів. Участь брали і наші спортсмени.

Змагання проходили у два дні. Перший день – змагання з біатлону, другий день – лижні перегони.

У перший день змагань, учениця Москалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванка Драбик в гонці зі стрільбою на двох рубежах на дистанції 2 км. показала найкращий результат і стала чемпіонкою області. Юна Діана Смолів з В.Кусківці на дистанції 3 км. показала третій результат. На дистанції 5 км. зі стрільбою на двох рубежах здобув друге місце Давид Драбик, а також відзначився на змаганнях наш земляк з В.Кусківці Роман Бригадир. На дистанції  7,5 км. зі стрільбою на двох рубежах показав відмінний результат і став чемпіоном області.

Другий день змагань для наших спортсменів став також продуктивний. У лижних перегонах на дистанції 3 км. цього разу також не було рівних спортсменці з Лановеччини Іванці Драбик, яка і стала переможницею. На дистанції 5 км. Діана Смолій принесла бронзу. Наступного дня у лижних перегонах на 10-кілометровій відстані Роман Бригадир посів друге місце і отримав срібло, а Давид Драбик на 5 км. показав третій результат.

Переможці та призери змагань нагородженні грамотами та медалями.

На спортивній базі в с. Острів Тернопільського району 23 лютого 2018 року відбувся Всеукраїнський турнір та відкритий чемпіонат області з лижних гонок. Спортсмен з Лановеччини Давид Драбик на дистанції 5 км. та 10 км. не залишивши своїм суперникам, які представляли п’ять областей України жодних шансів та зайняв перше місце.

Вітаємо наших біатлоністів і щиро бажаємо нових перемог у стартах!

Переглядів: 52 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0