Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Чемпіонат області з легкої атлетики
10:08
Чемпіонат області з легкої атлетики

2 -3 жовтня в м. Тернополі  завершився чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ. Лановецька ДЮСШ приставила команду середньої вікової групи (2000-2001 р.н.) Справжнім відкриттям не лише Лановеччини , а й області стали юні силачі, учні Борсуківської ЗОШ Артем Солонина та Денис  Волянюк. В штовханні ядра Артем став чемпіоном області з результатом 14 м., а його товариш Денис виборов третє місце у цій дисципліні. Учень Москалівської школи Михайло Солтис подолавши стометрівку за 11,9 секунд,  фінішував третім та виконавши норматив вище ІІІ розряду. Односельчанин Михайла Ілля Драбик в забігу на дистанції 400 метрів посів друге місце , а велико-кусківчанка Діана Смолій на цій же дистанції розподілила ІІІ- ІV місця з конкуренткою.  У стрибках у довжину учень В.Куськовецької ЗОШ Назар Флисник зайняв другу сходинку п’єдесталу. Відтак , спортсмени нашого району в загальнокомандному  заліку,  набравши 1638 очок , посіли третє призове місце.

Переглядів: 164 | Додав: annalan2015 | Рейтинг: 0.0/0