Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Четвер, 23.11.2017, 00:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Лановецький відділ освіти, молоді та спорту
Головна | Реєстрація | Вхід
Олімпіади


Результати олімпіади з образотворчого мистецтва

Протокол.pdf

Протокол ІІ етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з  екології

у Лановецькому районі

10 клас

 

№ п/п

 

Прізвище ім’я по

батькові учня

 

Школа

 

Прізвище ім’я по

батькові вчителя

Всього набрано балів

 

 

Дипломи

1.

Ткачук Еліана Володимирівна

НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей ім. Ю.Коваля»

Козирська Вікторія Володимирівна

50

І ступеня

2.

Яцула Аліна Андріївна

Снігурівська  ЗОШ

 І-ІІІ ст.

Бельма Лариса Іванівна

41,5

ІІ ступеня

3.

Партика Софія Романівна

Борсуківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гавришко Наталія Миколаївна

31,5

 

4.

Процюк Святослав Іванович

Буглівська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Коломієць Лариса Петрівна

18

 

5.

Мельник Наталія Вікторівна

Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №2

Казюка Світлана Ярославівна

17,5

 

 

1 литопада 2017 р.                      Голова оргкомітету: Рейтор І.П.

                                                      Голова журі: Коломієць Л.П.              

                                                      Члени журі:  Бельма Л.І.

                                                                             Козирська В.В.

11 клас

 

№ п/п

 

Прізвище ім’я по

батькові учня

 

Школа

 

Прізвище ім’я по

батькові вчителя

Всього набрано балів

 

 

Дипломи

1.

Бартошинська  Марія Володимирівна

Снігурівська  ЗОШ

 І-ІІІ ст.

Бельма Лариса Іванівна

32

І ступеня

2.

Горошко Вікторія Ігорівна

НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей ім. Ю.Коваля»

Козирська Вікторія Володимирівна

31,5

ІІ ступеня

3.

Федорук Михайло Богданович

Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №2

Казюка Світлана Ярославівна

30,5

 

4.

Богачук Наталя Андріївна

Буглівська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Коломієць Лариса Петрівна

30,5

 

5.

Бойчук Христина Андріївна

Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.

Довгалюк Людмила Миколаївна

11,5

 

 

1 листопада 2017 р.                     Голова оргкомітету: Рейтор І.П.

                                                       Голова журі: Коломієць Л.П.

                                                       Члени журі:  Казюка С.Я.

                                                                             Козирська В.В


Copyright MyCorp © 2017